Sports agenda

Oxford United v Portsmouth 18:00
Levante v Real Sociedad 19:30
Heidenheim v Werder Bremen 20:30
Wycombe Wanderers v Fleetwood Town 20:30
Tottenham v Everton 21:00
Sevilla v Eibar 22:00
Moreirense v Sporting Lisbon 22:00
Nottingham Forest v Fulham 18:00
Nuremberg v FC Ingolstadt 18:15
Crystal Palace v Chelsea 19:00
Watford v Norwich City 19:00
Lecce v Lazio 19:30
Arsenal v Leicester City 21:15
AC Milan v Juventus 21:45
Celta Vigo v Atletico Madrid 22:00
West Bromwich Albion v Derby County 18:00
Sheffield United v Wolves 19:00
West Ham United v Burnley 19:00
Manchester City v Newcastle United 19:00
Genoa v Napoli 19:30
Fiorentina v Cagliari 19:30
Getafe v Villarreal 19:30
Brighton H.A. v Liverpool 21:15
Barcelona v RCD Espanyol 21:30
Roma v Parma 21:45
Atalanta v Sampdoria 21:45
Aves v Vitoria Setubal 22:15
England v West Indies 12:00
Leeds United v Stoke City 18:00
Bournemouth v Tottenham 19:00
Everton Southampton 19:00
SPAL v Udinese 19:30
Tondela v FC Porto 20:15
Aston Villa v Manchester United 21:15
Athletic Bilbao v Sevilla 22:00
Famalicao v Benfica 22:30
North Queensland v Sydney Roosters 11:50
England v West Indies 12:00
St Kilda v Geelong Cats 11:30
England v West Indies 12:00
Collingwood v Brisbane Lions 11:30
Rebels v Reds 11:00
Gold Coast Titans v New Zealand Warriors 10:00
South Sydney Rabbitohs v Wests Tigers 11:55
UEFA Champions League Draw 12:00
UEFA Europa League Draw 14:00
Huddersfield v Luton Town 19:00
Sporting Lisbon v Santa Clara 20:15
Fulham v Cardiff City 21:15
Real Madrid v Alaves 22:00
Pacos Ferreira v Sporting Braga 22:30
Norwich City v West Ham United 13:30
Derby County v Brentford 13:30
Watford v Newcastle United 13:30
Liverpool v Burnley 16:00
Lazio v Sassuolo 17:15
Ingolstadt v Nuremberg 18:15
Sheffield United v Chelsea 18:30
Brescia v Roma 19:30
Real Valladolid v Barcelona 19:30
Belenenses v Moreirense 20:15
Brighton H.A. v Manchester City 21:00
Juventus v Atalanta 21:45
Atletico Madrid v Real Betis 22:00
Brisbane Broncos v Canterbury Bulldogs 9:30
Canberra Raiders v Melbourne Stormers 11:35
England v West Indies 12:00
Essendon v North Melbourne 11:30
Prelims 251 2:00
Carlton v Western Bulldogs 10:30
St George Illawarra v Manly Sea Eagles 10:30
Wolves v Everton 13:00
Swansea City v Leeds United 14:30
Aston Villa v Crystal Palace 15:00
Levante v Athletic Bilbao 17:00
Tottenham v Arsenal 17:30
Leganes v Valencia 19:30
Fiorentina v Hellas Verona 19:30
Cagliari v Lecce 19:30
Udinese v Sampdoria 19:30
Parma v Bologna 19:30
Bournemouth v Leicester City 20:00
Napoli v AC Milan 21:45
Sevilla v Mallorca 22:00
Styrian Grand Prix 15:10
England v West Indies 12:00

Can’t find your game here ?

Don’t hesitate to request your game.

Mail to joey@cocosoutback.com

2 Large screens & 26 tv‘s in the pub. Watch your game from a comfortable leather couch or just at the bar. Big games will be shown with English commentary.